Loading...

Light mode enabled
Heizung, Lëftung, Klimaanlag · Contern

TSM Conduites

Contern

Leitunge fir Waasser, Wäermt a Gas, bis bei den Hunn

Betrib vu Contern, dee Waasser-, Fernwäermt- a Gasnetzer verleet, mat enger Equipe fir HVAC a Sanitär an automateschem Nätze fir Gäert a Sportterrainen.

Keng Loscht méi, de Firmen hannendru lafe fir en Devis?

  • Mir schécken Är Ufro un TSM Conduites
  • Mir froe fir Iech no
  • Gratis an ouni ze telefonéieren
4,6 · 16 BewäertungenConternGrënnungsjoer 2011
Net verifizéierten Androg · RCS B85490

Dëse Profil baséiert op ëffentlech disponibelen Infoen a gouf nach net vum Betrib confirméiert.

Beim Luxembourg Business Registers ageschriwwen (RCS B85490).

Firmendaten
Zwee Techniker bei der Aarbecht am Technikraum
Buedemheizung geluecht, ier den Estrich kënnt
Nätzen op der Wuesbunn nieft dem Tram an der Stad
1 / 3

Netzer, Heizung, Sanitär an Nätzen

Beschreift den Uschloss, d’Anlag oder de Gaart, an TSM Conduites äntwert mat engem Devis.

1 / 4
Réier, Pompelen a Ventiler am Technikraum

Heizung, Ventilatioun a Sanitär

Chaudièren, Heizungsnetzer, Klimaanlagen a Ventilatioun vun alle Marken installéiert, ersat, gefléckt an ënnerhalen, Buedzëmmer a Sanitärapparater am Neibau an an der Renovatioun, intelligent Waassercompteuren, déi vun doheem ewech ofspären, aktiv Dallen an AQUABION-Waasserbehandlung.

Eis Produkter

Video

Wat d’Clienten soen

Google-Bewäertungen

4,6(16 Bewäertungen)

Zertifikater an Autorisatiounen

Zertifizéierungen & Labelen

  • ISO 9001
  • ISO 14001
  • ISO 45001
  • DVGW
  • Made in Luxembourg
  • SuperDrecksKëscht

Iwwer eis

TSM Conduites ass e lëtzebuergesche Betrib zu Contern, dee Leitunge verleet, 2011 gegrënnt, mat iwwer 60 Mataarbechter. E verleet Netzer ënnerierdesch an iwwer dem Buedem fir Waasser, Fernwäermt a Gas: Réier aus Stol a PE-HD an all Gréissten, Haususchlëss, Drocktester an Tester, ob alles dicht ass, Fuitte fannen a flécken, Iwwerwaachung vum Reseau, Depannage an Entretien. D’Equipe HVAC a Sanitär installéiert an ënnerhält Chaudièren, Heizungsnetzer, Klimaanlagen a Ventilatioun, mécht Sanitär- a Buedzëmmerinstallatiounen am Neibau an an der Renovatioun a montéiert intelligent Waassercompteuren an d’AQUABION-Waasserbehandlung. Als TORO-Partner plangt, installéiert an ënnerhält en automatesch Anlagen, fir privat Gäert, Gréngflächen, Sportterrainen a Golfterrainen ze nätzen. D’Cliente ginn vu Privatleit bis bei Firmen, Gemengen, Waassersyndikater an Energiefournisseuren. De Managementsystem huet d’Zertifikater ISO 9001, 14001 an 45001.

Techniker vun TSM Conduites an der Warnjacket

Heefeg Froen

Wat mécht TSM Conduites?

De Betrib verleet Leitungsnetzer fir Waasser, Heizung a Gas, huet en Departement fir HVAC a Sanitär, installéiert vernetzt automatesch Anlage fir ze nätzen a mécht speziell Aarbechte wéi Drocktester un Hydranten, fir Privatleit, Firmen a Gemengeverwaltungen.

Schafft TSM Conduites och fir Privatleit?

Jo. Mat iwwer 60 Mataarbechter schafft de Betrib fir d’Industrie, fir Gemengen a fir Privatleit, vum Haususchloss oder der Chaudière bis bei d’Anlag fir de Gaart ze nätzen.

Wat bréngt en intelligente Waassercompteur?

E gëtt vun ewech gemanagt: Dir gitt direkt informéiert, wann et eng Waasserfuite gëtt, an d’Haaptleitung gëtt automatesch ofgespaart, och wann Dir am Ausland sidd.

Këmmert d’Heizungsequipe sech ëm all Marken?

Jo. Chaudièren, Heizungsnetzer, Klimaanlagen a Ventilatioun ginn onofhängeg vun der Mark installéiert, ersat, gefléckt an ënnerhalen.

Wou kann eng automatesch Anlag fir ze nätzen installéiert ginn?

Am private Gaart grad esou wéi op Gréngflächen, a Stadionen, Reithalen an op Golfterrainen. TSM Conduites ass TORO-Partner an huet iwwer 30 Sportterrainen an e puer honnert privat Gäert equipéiert.

TSM Conduites kontaktéieren

Tell us about your project

Beschreift Äre Projet an Ären eegene Wierder. Duerno kommen e puer Froen, an Dir kuckt alles no, ier et fortgeschéckt gëtt.

Geet un TSM Conduites. Ären Numm gëtt net weiderginn, an Är Kontaktdetailer gi just gedeelt, wann Dir dat auswielt.

  • Gratis an onverbindlech
  • Är Kontaktdetailer kritt just TSM Conduites
  • Keng Äntwert bannent 2 Aarbechtsdeeg? Da kënne mir Äre Projet un ähnlech Prestatairen an der Noperschaft weiderginn.

12-14 Rue Daniel Grün, L-5315 Contern

Öffnungszäiten

Mo–Do07:30–12:00 · 13:00–17:00
Freitag07:30–12:00 · 13:00–14:00
Sa–SoClosed
Administrativ a finanziell Informatiounen

Administrativ a finanziell Informatiounen

Firmennumm
TSM Conduites
Firmesëtz
Contern
RCS-Nummer
B85490
TVA-Nummer
LU19002106
Grënnungsjoer
2011

Quell: Lëtzebuerger Handels- a Firmeregister